Actueel weer Genderen
Laatste update: 2026-05-18 om 01:53 uur * gegevens meer dan 5 uur oud!
| Temperatuur | 10.0 °C |
| Neerslag | 0.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.9 hPa |
| Barometer trend | -0.5 |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 16:53 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 02:00 u |
| Maximum temp. | 23.3 °C om 15:55 u |
| Windchill | 11.0 °C |
| Hitte index | 16.0 °C |
| Dauwpunt | 9.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:26 u |